جک S3 محصول جدید کرمان موتور

نظرات بازدیدکنندگان (5)
 • image ا-ن

  آخه تو عرض 15 روز s3باید 18 میلیون گرون بشه واز قیمت 86900به قیمت 105500برسه ،این دیگه چه جورشه.
  لطفا حالا که انقد گرون میکنید فول آپشنشو دست مردم بدید

 • image مهدی

  با سلام خدمت دوستان عزیز.
  در این زمان که این به اصطلاح خودرو را با قیمت حدود۸۷ میلیون پیش فروش می کنند(بازار آزادش حدود۸۴تومانه) می خواستم یکی از اینا رو بخریم و یک تست ازش گرفتم و به نتایج زیر رسیدم.البته قبلش بگم من یک سورنef7داشبورد جدید دارم و فقط به خاطر خرید یک ماشین اتومات قصد خرید داشتم.
  ۱.ماشین جکs3اصلا شتاب اولیه نداشته و در حالت اتوماتیک خیلی خیلی شتاب اولیه ضعیفی دارد حتی به نسبت سمند.
  ۲.سواری به نسبت خشکی دارد.
  ۳.ترمز این خودرو با توجه بهabsبودن و هر۴چرخ دیسکی بودن بسیار ضعیف و دیر عمل می کند.
  ۴.این خودرو قابلیت تغییر سایز لاستیک ندارد.در صورت انداختن لاستیک با سایز۲۱۵.۶۰.۱۶ لاستیک در هنگام چرخش فرمان به شلگیر داخل گلگیر گیر کرده و باعث خرابی لاستیک و شلگیر می شود.
  ۵.این ماشین مانند ۲۰۶ های جدید قابلیت افزایش آمپر باطری به علت کمبود جا را ندارد و باید با همون آمپر باطری بسوزید و بسازید و قید سیستم صوتی انداختن به ماشین را از سرتون خارج کنید.
  ۶.به علت تازه وارد شدن خودرو به کشور،تمامی قطعاتی که نیاز شما می شود به شدت گران و کمیاب است.مانند سینی زیر موتور،کفی خودرو و قطعات یدکی در صورت تصادف یا خرابی خودرو.
  ۷.در هر بار مراجعه به نمایندگی بابت سرویسها،نمایندگی با گرفتن هزینه های بالا از خجالتتون در می آیند.
  ۸.به علت چینی بودن برند،دارای افت قیمتی شدید در بازار بوده و در زمان فروش بایستی به دلیل کم بودن مشتریان خرید دست دوم چینی، خودرو را به قیمتی بسیار پایین تر از قیمت اصلی برای فروش بگذارید.
  ۹.مصرف سوختش اون چیزی نیست که می گن.در بهترین حالت در داخل شهر صدی هفت و نیم تا نه و نیم بسته به ترافیک لیتر(۷.۵ تا ۹.۵) و در جاده کمتر ۷ نیست

 • image حمید

  به نظر من چون چینی هست پس خوب نیست چون بعد بکی دو سال به خاطر کیفیت بد قطعات به خرج میاد.

 • image امیر

  سلام من حدود سه ماه هست که جک اس۳رو تحویل گرفتم و واقعا ماشین فوق العاده ای هست اما خیلی ها با این چینی بودنش مشکل دارن و فکر می کنن ماشین چینی بدرد نمیخوره اما فقط کافیه یک بار پشت این ماشین بشینن تا بفهمن که از ماشینای ایرانی خیلی بهتره و از نظر من بهترین ماشین تو این رنج قیمت و تنها مشکلی که من میتونم از این کراس اور چینی بگیرم اینه که رینگ‌هاش ۱۶ اینچ و کمی نسبت به بدن ماشین کوچیک به نظر میاد و مشکل دوم ضبط هاش هست که بدرد یک‌ جوون که عاشق موزیک با صدای بلنده نمیخوره اما برای یک خانواده خوبه با این حال بازم بهترین انتخاب تو این قیمته

 • image کار یاد بگیر

  به نظر میرسه s3باتوجه به امکانات واپشنهای موجود وبادرنظرگرفتن قیمتش یک خودروی ایده ال میتونه باشه....

نظر خود را بنویسید!