جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ /23, March 2018

قیمت و زمان عرضه رنو کولئوس در ایران اعلام شد


بازار نمایشگاه شهر آفتاب تهران این روزها بسیار داغ است و شرکت های مختلف خودروهای زیادی جهت عرضه به بازار تشنه ایران معرفی نموده اند، این بار کاربلد به قیمت و زمان عرضه رنو کولئوس پرداخته است، با کاربلد همراه باشید... .

قبلا کاربلد به نقد و بررسی رنو کولیوس 2017 پرداخته بود.

 

Koleos_Carbalad_1

 

رقبای رنو کولئوس 2017

 

دو رقیب قدر روبرو رنو کولیوس 2017 هیوندای سانتافه، که پرفروش‌ترین شاسیبلند وارداتی بازار است، و دیگری کیا سورنتو. علاوه بر‌ این دو کره‌ای، رنو کولیوس 2017  دو حریف ژاپنی هم دارد: یکی میتسوبیشی اوتلندر 2017 و دیگری هم کسی نیست جز برادرخوانده‌اش، نیسان ایکس تریل. آخرین رقیب قیمتی کولئوس در ایران دیاس 6 آرین موتور است که بیش از 6 ماه از ورودش به بازار ایران نمی‌گذرد.

 

قیمت و زمان عرضه رنو کولئوس 2017

 

به گفته حسینی مدیرعامل نگین خودرو، به رغم افزایش نرخ ارز رنو کولیوس 2017  با قیمت زیر ٢٠٠ میلیون تومان (١٩٩ میلیون و٥٠٠ هزارتومان) به فروش می رسد.

وی با اشاره به اینکه فروش رنو کولیوس 2017  طی روزهای آتی آغاز خواهد شد، تاکید کرد: تعهد داده ایم که در سال ٩٦ از نظر خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان رتبه اول را کسب کنیم.

حسینی در ادامه  با اشاره به اینکه در سال آتی دو محصول جدید و به روز رنو با قیمت کمتر از ١٠٠ میلیون تومان را وارد خواهیم کرد، اظهار کرد: افزایش سهم بازار رنو در بازار ایران نشان می دهد که ما شریک خوبی بوده ایم.

وی همچنین با بیان اینکه شرایط فروش رنو کولیوس 2017 به گونه ای است که به هر نفر فقط یک خودرو فروخته شود، اظهار کرد: به رغم افزایش قیمت دلار قیمت خودروها را افزایش ندادیم و حتی رنو سیمبل نیز از کاهش قیمت برخوردار شده است.

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 958 نظر) پاسخ می دهم!
    1 سال پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد