شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ /16, December 2017

عرضه فناوری رانندگی اتوماتیک در خودروهای هیوندای


هیوندای موتور برای عقب نماندن از رقیبان در عرضه فناوری خودروی بدون راننده، قصد دارد در سال ۲۰۲۰ امکانات رانندگی اتوماتیک را در بعضی از خودروهایش عرضه کند.

یوندای موتور برای عقب نماندن از رقیبان در عرضه فناوری خودروی بدون راننده، قصد دارد در سال ۲۰۲۰ امکانات رانندگی اتوماتیک را در بعضی از خودروهایش عرضه کند.

به گزارش  دنیای خودرو به نقل از ایسنا، خودروسازانی مانند مرسدس و جنرال موتورز و همچنین غول‌های فناوری مانند گوگل و اپل در حال طراحی خودروهای بدون راننده هستند که برای حرکت نیازی به دخالت انسان ندارند.

اما بعضی از تحلیلگران پیش بینی می‌کنند خودروهای بدون راننده به دلیل موانع رگولاتوری، تا اوایل یا اواسط دهه ۲۰۲۰ به بازار راه پیدا نکنند.

هیوندای موتور مانند سایر خودروسازان امکانات اتوماتیک را در خودروهای گران قیمتی مانند جنسیس جای داده که می‌توانند برای انجام وظایفی مانند ترمز اتوماتیک برنامه ریزی شوند.

گروه مشاوره بوستون پیش بینی کرده است شمار خودروهایی که بدون دخالت راننده می‌توانند در بزرگراه‌ها یا ترافیک شهری حرکت کنند، تا سال ۲۰۱۷ افزایش پیدا می‌کند و تا سال ۲۰۲۵ یک بازار ۴۲ میلیارد دلاری را برای این فناوری به وجود می‌آورد.


لینک تلگرام:مشاهده این مطلب در تلگرام


نظرات در مورد این مطلب ثبت نظر


مطالب مرتبطنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 849 نظر) پاسخ می دهم!
    10 ماه پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال