چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ /21, February 2018

سایت رسمی فولکس واگن در ایران رونمایی شد


شرکت خودروسازی آلمانی است، که مهم‌ترین برند متعلق به گروه فولکس‌واگن می‌باشد. این گروه هم‌اکنون بزرگترین خودروساز اروپا بوده، که به‌عنوان سومین شرکت بزرگ خودروسازی جهان نیز محسوب می‌شود.در ادامه با کاربلد همراه شوید... .

باحضور جدی فولکس‌واگن در ایران از طریق شرکت ماموت‌خودرو،که  نماینده رسمی فولکس‌واگن‌ است وب سایت این شرکت به بهره‌برداری رسید.این کارخانه در سال 1930به درخواست رهبر وقت آلمان نازی؛ آدولف هیتلر بنا شده‌است. او از فردیناند پورشه تقاضا کرد، خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان، توانایی خرید آن را داشته باشند. بنابراین شرکت تاسیس شده، فولکس‌واگن نامیده شد، که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم می‌باشد.

امروزه از 10 خودروی پرفروش تمامی ادوار صنعت خودروسازی جهان، سه خودرو، به شرکت فولکس‌واگن تعلق دارد، که عبارتند از: فولکس‌واگن پاسات، فولکس‌واگن گلف و فولکس قورباغه‌ای.

شرکت ماموت‌خودرو به‌عنوان نماینده رسمی فولکس‌واگن آلمان، با حضور در عرصه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای فولکس‌واگن، نویدگر جدید و قدرتمند در صنعت خودرویی کشور بوده و همچنین موجب افزایش تنوع مدل خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به‌خواسته‌ها و انتظارات مخاطبان ایرانی است این سایت از تاریخ ۱۸ مردادماه سال جاری رسما رونمایی و در معرض بازدید مخاطبان قرارگرفت علاقه‌ مندان می‌توانند با مراجعه به این وب سایت اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص شرکت ماموت‌خودرو و نیز خودروهای فولکس‌واگن دریافت کنند

وب سایت رسمی فولکس واگن در ایران www.volkswagen.com

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظر


مطالب مرتبطنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 930 نظر) پاسخ می دهم!
    6 ماه پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

تاریخ تولد، محاسبه تاریخ تولد عضویت در گروه تلگرام کاربلد