یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ /22, April 2018

حضورفزاینده فولکس واگن در ایران طی چند ماه آینده


فولکس واگن آلمان که برای همکاری در ایران با ماموت به توافق رسیده است، تا پایان سال دیگر کارخانه‌ی خود در ایران را تأسیس می‌کند. فولکس واگن و ماموت هر کدام ۵۰ درصد شرکت ماموت خودرو را از آن خود کرده‌اند تا همکاری خود را برای تولید و عرضه‌ی خودرو در ایران و خاورمیانه آغاز کنند.در ادامه با کاربلد همراه شوید..

پس از شایعات مختلف در مورد برند مطرح فولکس واگن تکلیف این برند مشخص شد وبزودی شاهد حضور قدرتمند فولکس واگن در ایران خواهیم بود.

فولکس واگن یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برند های خودروساز در دنیاست که چند ماهی است که شایعه های مختلفی در مورد حضور این برند در بازار خودروی ایران شنیده میشد . جنگ اصلی بین کرمان موتور و گروه صنعتی ماموت بود که در آخر ماموت موفق شد نمایندگی رسمی فولکس واگن را دریافت کند .

 

 

محصولات فولکس واگن از تنوع و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ولی قیمت خودروهایی که فولکس واگن در اروپا به فروش میرساند در بازار ایران قیمتی نجومی پیدا خواهد کرد. چیزی که مشخص است ماموت سعی دارد خودروهای موفق فولکس واگن در بازار برزیل را راهی بازار خودروی ایران کند که اگراین اتفاق بیفتد ماموت و فولکس واگن سهم بازار بسیار بالایی خواهند داشت . طبق اخبار رسیده در2 سال ابتدایی قرارداد، محصولات فولکس واگن به ایران وارد خواهند شد و بعد از آن گروه ماموت استارت تولید محصولات فولکس واگن را در ایران خوهد زد . با پیشینه مثبت و قدرتمندی که گروه صنعتی ماموت دارد می توان به موفقیت فولکس واگن در ایران بسیار خوشبین بود  .

 

 

به تازگی شرکت ماموت در حال راه اندازی نمایشگاه مرکزی فولکس واگن در ایران است و به احتمال زیاد این تا 3 ماه آینده این شرکن فعالیت خود را آغاز خواهد کرد . رنج قیمتی ماشین های فولکس واگن که در ابتدا توسط ماموت خودرو وارد ایران خواهند شد در بازه قیمتی 100 تا 150 میلیون تومان خواهد بود . باید صبر کنیم تا ببینیم کدام مدل ها و با چه مشخصه فنی برای بازار ایران در نظر گرفته شده است.

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 961 نظر) پاسخ می دهم!
    9 ماه پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد