سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ /20, March 2018

فروش نقد و اقساط رنو تالیسمان ۲۰۱۷ توسط نگین خودرو


شرکت نگین خودرو شرایط فروش نقدی و اقساطی اتومبیل سدان رنو تالیسمان ۲۰۱۷ را اعلام کرد.رنو تالیسمان ۲۰۱۷ در تعداد محدود با قیمت قطعی ۱۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.درادامه با کاربلد همراه باشید...

متقاضیان خرید رنو تالیسمان ۲۰۱۷ به صورت نقدی در زمان ثبت نام ۷۵ میلیون تومان مبلغ را به عنوان پیش پرداخت می‌پردازند و پرداخت دوم را با چک ۳۰ روزه به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان هزینه خواهند کرد. پرداخت سوم در زمان تحویل خودرو خواهد بود که با توجه به کسر سود مشارکت خرید، مابقی وجه را پرداخت خواهند کرد.

 

talisman_carbalad_1

 

سود مشارکت و انصراف سالیانه به ترتیب برابر ۱۶ و ۱۴ در نظر گرفته شده است و زمان تحویل رنو تالیسمان ۶۰ روز بعد از ثبت نام خواهد بود.

در شرایط فروش اقساطی رنو تالیسمان ۲۰۱۷، متقاضیان همانند خرید نقدی باید سه پرداخت داشته باشند ولی هزینه پرداخت سوم را می‌توانند وام ۷۰۰ میلیون تومانی دریافت کنند که به صورت ۱۲ ماهه با سود ۱۸ درصد پرداخت می‌کنند و مبلغ هر قسط معادل ۶ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان است.

زمان تحویل رنو تالیسمان ۲۰۱۷ نیز همانند خرید نقدی ۶۰ روز بعد از ثبت نام تحویل مشتریان داده خواهد شد. متقاضیان خرید رنو تالیسمان ۲۰۱۷ جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت نگین خودرو یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 958 نظر) پاسخ می دهم!
    9 ماه پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد