یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ /25, March 2018

شرایط فروش محصولات ایرتویا برای کمک به کودکان سرطانی


شرکت ایرتویا، نماینده کمپانی تویوتا ژاپن در ایران، به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان شرایط فروش جدید خود را اعلام کرده است. در این طرح به ازای هر خرید مشتریان از محصولات تویوتا و لکسس، شرکت ایرتویا هزینه یک ماهِ درمان یک کودک وابسته به مؤسسه خیریه محک را متقبل می‌شود.درادامه با کاربلد همراه شوید...

پریوس

در بخشنامه جدید، علاقه‌مندان می‌توانند خودروی پریوس را در دو تیپ C و3 با شرایط متنوع نقدی و اقساطی تهیه نمایند. در روش نقدی خریداران علاوه بر تخفیف ۴ میلیون تومانی، از سرویس دوره‌ای رایگان دوساله نیز بهره‌مند خواهند.

 

 

سرویس‌های رایگان شامل سرویس اولیه 1000 کیلومتر و هشت سرویس دوره‌ای حداکثر تا 40 هزار کیلومتر می‌باشد.

 

 

در روش اقساطی، مشتریان محترم می‌توانند از تسهیلات 60 میلیون تومانی بدون بهره و بازپرداخت 15 ماهه یا تسهیلات 80 میلیون تومانی با کارمزد 15 درصد و بازپرداخت 24 ماهه برای هردو تیپ خودروی پریوس استفاده کنند. ضمناً به جهت تضمین تسهیل شرایط خرید بدون بهره، تاریخ اولین قسط سه ماه پس از انعقاد قرارداد در نظر گرفته خواهد شد.

تویوتا راو4 تیپ T3-E

 

 

تویوتا راو4 تیپ T3-E در شرایط نقدی دارای بیمه بدنه یک‌ساله رایگان می‌باشد. همچنین شرایط اقساطی با دو تسهیلات 65 و 80 میلیون تومانی و بازپرداخت به ترتیب 10 و 24 ماهه در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

لِکسس NX

 


در طرح “هر خرید، یک امید” خودروی لِکسس NX با شرایط جدیدی به فروش می‌رسد. مدل‌های 2017 تیپ SPT2 مدل NX200t و تیپ C مدل NX300h به شکل اقساطی با تسهیلات 90 میلیون تومانی بدون بهره و بازپرداخت 12 ماهه قابل خرید هستند. همچنین در صورت خرید نقدی بیمه بدنه یک‌ساله رایگان نیز ارائه می‌گردد. از طرفی NX300h تیپ EU FP6 مدل 2017 به‌صورت اقساطی و با تسهیلات 60 میلیون تومانی بدون بهره و بازپرداخت 6 ماهه یا به شکل نقدی با بیمه بدنه یک‌ساله رایگان قابل ابتیاع است. برای این خودرو مطابق روال گذشته امکان بهره‌مندی از تسهیلات 120 میلیون تومانی با بازپرداخت 12 ماهه نیز وجود دارد.

در شرایط فروش مشارکتی لکسس NX200t نیز مشتریان محترم با توجه به شرایط خرید خود از تخفیف 5، 6 و 7 میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد.

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 958 نظر) پاسخ می دهم!
    9 ماه پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد