یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ /25, March 2018

محوله پژوهای جدید به کشور آمد + عکس


اخیرا تصاویری به دست آمده که حکایت از این است که ایران خودرو قبل از ثبت نام خودروهای جدید خود تعداد قابل توجهی پژو وارد کشور کرده است، در ادامه با کاربلد همراه باشید... .

به گزارش کاربلد به نقل از روزنامه دنیای خودرو، مشخص است که ایران خودرو پیش از ثبت نام رسمی، تعداد قابل توجهی از پژو ۵۰۸ را به ایران وارد کرده است.

 

Peugeot_508_Carbalad_1

 

در این تصاویر تنها بخشی از این خودروها معلوم است و قطعا، روند واردات رسمی این خودرو لوکس پژو به ایران آغاز شده است. پژو ۵۰۸ را می توان به عنوان اولین خودرو وارداتی پژو در قرار جدید ایران خودرو و طرف فرانسوی اعلام کرد. پژو ۵۰۸ قرار است که به صورت تمام وارداتی به بازار ایران بیاید و برخی برادرانش مانند پژو ۲۰۰۸،۳۰۱ و ۲۰۸ هم به صورت مونتاژ داخل روانه بازار کشور شوند. البته که این روزها پژو ۳۰۱ هم در سامانه ثبتارش وجود دارد و این احتمال را ایجاد کرده که شاید ایران خودرو بخواهد ۳۰۱ را در ابتدا به صورت CBU به بازار عرضه کند. ولی چیزی که به طور قطع مشخص شده است، با توجه به این تصاویر باید از چند روز آینده منتظر آغاز فروش رسمی پژو ۵۰۸ در تمام نمایندگی های ایران خودرو و ایکاپ باشیم. پژو ۵۰۸ به عنوان خودرویی شناخته می شود که در این لیست حضور دارد و احتمالا از چند وقت دیگر پیش فروش آن آغاز می شود. این خودرو به موتور ۶/۱ لیتری ۱۶۴ اسب بخار مجهز است و گیربکس شش سرعته اتوماتیک و تیپترونیک دارد. پژو ۵۰۸ به عنوان لوکسترین خودرو پژو فرانسه شناخته می شود که از نظر امکانات رفاهی در سطح بالایی قرار دارد. سیستم تهویه مستقل عقب، رادار نقطه کور، تودوزی چرم، دنده پشت فرمان، هد آپ و… به عنوان امکانات بارز پژو ۵۰۸ معرفی شده اند. پیش بینی می شود که این خودرو توسط ایکاپ (ایران خودرو-پژو) با قیمت احتمالی ۱۵۰ تا ۱۷۰ میلیون تومان روانه بازار می شود و رقابت خود را با سایر کره ای ها و فرانسوی های هم رده در بازار آغاز می کند. در صورتی که پژو ۵۰۸ با قیمت این چنینی وارد بازار شود، می تواند رقابت سختی را با رقبا آغاز کند. زیرا در کلاس و رده فنی و قیمتی خود، تنها خودرویی است که سیستم تهویه مستقبل برای سرنشینان عقب دارد. همچنین از نوع طراحی می تواند نظر خانواده ها را به سمت خود بکشاند و با توجه به برخی ویژگی ها مانند وجود حالت رانندگی اسپرت و دنده پشت فرمان، مورد استقبال جوانان واقع شود.
برخی شنیده ها حاکی از آن است که پیش از اتمام سال ۹۵، معرفی و پیش فروش خودروهای پژو ۲۰۰۸ و پژو ۵۰۸ آغاز می شود. پژو ۲۰۰۸ به عنوان کراس اوور فرانسوی شناخته می شود که در خط تولید ایران مونتاژ می شود و احتمالا قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان را دارد.

 

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 958 نظر) پاسخ می دهم!
    1 سال پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد