چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ /21, February 2018

بررسی کامل تندر 90 فیس لیفت


شرکت ایران خودرو اقدام به مونتاژ ال 90 های جدیدی کرده است که چند دستگاه نسخه فیس لیفت تندر با مدل اتوماتیک مونتاژ شده است. تندر90 یکی از خودروهای روز جهان در کلاس B است که در سراسر اروپا، آسیا و خاورمیانه مقبولیت و محبوبیت ویژه ای به دست آورده است. در ادامه با کاربلد همراه باشید... .

L90_Facelift_Carbalad_0

 

طراحی ظاهری ال 90 فیس لیفت

 

در تندر 90 فیس لیفت هم کما فی السابق تغییراتی چندانی نمیتوان دید، تغییراتی جزئی در چراغ‌های جلو و عقب، جلوپنجره، سپرها و آینه‌های جانبی انجام‌شده که همین تغییرات اندک نسبتاً موجب بروزتر شدن چهرهٔ خودرو شده است. فرم جلوپنجرهٔ ال90 جدید کاملاً مشابه ساندرو بوده و جهت لوکس‌تر نشان دادن خودرو نیز نوارهایی کرومی بالای جلوپنجره و لبهٔ درِ صندوق نصب‌شده‌اند. دو شبرنگ در سپر عقب دیده می‌شود درحالی‌که همچنان شاهد وجود یک پروژکتور عقب و یک چراغ دنده‌عقب در مجموعه چراغ‌های عقب تندر 90 فیس لیفت هستیم.

 

L90_Facelift_Carbalad_2

 

L90_Facelift_Carbalad_3

 

طراحی داخلی ال 90 فیس لیفت

 

تغییراتی هم در داخل تندر 90 فیس لیفت ایجادشده و قسمت میانی داشبورد به همراه فرم رو دری‌ها تغییر کرده‌اند. البته داخل ال90 جدید کاملاً مشابه هاچبک ساندرو بوده و دقیقاً از همان طراحی داخلی ساندرو در ال90 فیسلیفت هم استفاده‌شده است.

 

L90_Facelift_Carbalad_6

 

مشخصات فنی ال 90 فیس لیفت

 

اما پیشرانه ال90 جدید هیچگونه تغییری نسبت به نسل قبل نداشته و از همان موتور 4 سیلندر 105 اسب بخاری بهره می برد. ایران خودرو برای جعبه دنده تندر 90 فیس لیفت همانند گذشته دو گیربکس 5 دنده دستی و یا گیربکس 4 سرعته اتوماتیک (قابل ذکر است که نسل جعبه دنده های اتوماتیک 4 سرعته در دنیای خودرو منقرض شده است) را در نظر گرفته است که گیربکس های اشاره شده قدرت این موتور را به چرخهای جلو منتقل می کنند.

 

امکانات و ایمنی ال 90 فیس لیفت

 

امکانات رفاهی و ایمنی تندر 90 فیس لیفت هم به جز چند مورد بسیار کوچک ، تغییری نسبت به قبل نداشته و شامل مواردی چون دو کیسه هوا، کامپیوتر سفر، کنترل سیستم صوتی از پشت فرمان، شیشه ها و آینه های برقی، ستون فرمان با قابلیت تنظیم، صندلی عقب با سه پشت سری قابل تنظیم، تنظیم ارتفاع چراغ جلو، صندوق پران می باشد.

 

L90_Facelift_Carbalad_4

 

قیمت ال 90 فیس لیفت

 

مسلما از آنجایی که قطعات ساندرو با تندر 90 یکی است. قیمت کمتر، افزایش کیفیت و ظاهر مناسب تر مشتریان را به سمت تندر 90 فیس لیفت جذب کند.

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظر


مطالب مرتبطنظرات

 1. کاربلد (سابقه: 930 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

  1. تندر علی !! (سابقه: 1 نظر)
   10 ماه پیش

   عالی بود .

 2. magic (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  7 ماه پیش

  آيا جلو پنجره پلاس قابل نصب بروي مدل معمولي هست؟

 3. یاسین (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  8 ماه پیش

  شرکت طراحی داشبوردش رو ال90 قدیمی نمیذاره؟؟

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

تاریخ تولد، محاسبه تاریخ تولد عضویت در گروه تلگرام کاربلد