یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ /22, April 2018

دورهمی عاشقان میتسوبیشی در آبشار تهران


سومین جمعه دیماه آدینه متفاوتی برای دوستداران میتسوبیشی در تهران بود. روزی که با هماهنگی چند مشتری وفادار به میتسوبیشی و البته همکاری آرین موتور، اتفاقی خاطره انگیز برای مشتریان متعهد میتسوبیشی در ایران رقم خورد. هماهنگی برای برپایی گردهمایی میتسوبیشی سواران، مانند خیلی دیگر از کارهای این روزها از اینستاگرام استارت خورد و رفته رفته آنقدری جدی شد که پیش از ظهر جمعه ١٧ دیماه، محدوده آبشار در انتهای اتوبان همت میزبان جمعی از لنسر سوارها، عاشقان پاجرو و دوستداران اوتلندر بود. در ادامه با کاربلد همراه باشید ... .

جمعه ای با رنگ و بوی ارمغان ژاپنی

 

در این دورهمی که فضایی مثبت و صمیمی را میان مشتریان میتسوبیشی با تولیداتی از سال‌های ٢٠٠٥ گرفته تا ٢٠١٦ برقرار کرده بود، بحث و تبادل نظر در مورد خودروهای هم‌کلاس به شدت داغ بود. مقایسه اوتلندر با خودروهای سرشناس رده ی ٢٠٠ میلیونی‌ها و یا مقابله‌ی لنسر محبوب با یک کره‌ای با کیفیت!

 

Mitsubishi_Carbalad_1

 

جدا از تمامی گفت‌و شنودهای پیش از ظهر جمعه، یک موضوع میان تمام مشتریان و صاحبان محصولات مختلف میتسوبیشی مشترک بود، وفاداری به برندی که احترام ویژه‌ای برای مشتریان خود قائل است. محمد یکی از طرفداران پروپاقرص میتسوبیشی که از ساعات اول این دورهمی خودش را به مراسم رسانده بود می‌گفت:  من از کودکی و زمانی که پدرم یک لنسر سفید داشت عاشق میتسوبیشی بودم. خودم بعد از گرفتن گواهینامه ماشین‌های ایرانی و خارجی زیادی رو سوار شدم اما هیچکدوم انقدری که باید نظرم رو جلب نکرد. اون زمان به توصیه‌ی یکی از دوستان که روزنامه‌نگار حوزه خودرو هم بود به میتسوبیشی لنسر علاقمند شدم. از اون دوره تا حالا چند مدل لنسر عوض کردم و امروز هم چند ماهی میشه که ایاسایکس سوار میشم. به نظرم خودروهای ژاپنی به خصوص میتسوبیشی از لحاظ اقتصادی به شدت به صرفه کار می‌کنن و واقعا خرابی ندارن.

 

Mitsubishi_Carbalad_2

 

اون طرف وسط پاتوق اوتلندر سوارها اما بحث قدری تخصصی تر بود. ناصر که از طرفدارای اوتلندر ٢٠١٦ بود وقتی دید دارم بهش نزدیک میشم با لبخند ازم استقبال کرد و شروع کرد به ادای دین به برند محبوبش. به نظر ناصر نوستالژی خودروهای میتسوبیشی اون‌هارو به یه همراه و دوست همیشگی برای انسان تبدیل می‌کنه که به راحتی نمیشه از اون‌ها دست کشید. به نظر اون عوض کردن برند ماشین مثل عوض کردن دوست قدیمی میمونه و یه جورایی ناممکنه.

 

Mitsubishi_Carbalad_3

 

سورپرایز برنامه اما حضور خودروی امداد آرین موتور بود که طبق برنامه به ویزیت خودروهای حاضر و رفع عیب اون‌ها پرداخت. دورهمی میتسوبیشی سواران در غرب تهران انقدری جذاب و صمیمی برگزار شد که عکس یادگاری گرفتن و به اشتراک گذاشتنش از وسطای مراسم بین همه حاضرین دیده می شد. گردهمایی میتسوبیشی سوارها با ویراژهای یک لنسر تیونینگ شده و نمایش بی‌نظیر سیستم صوتی یکی از اوتلندرها رنگ و بوی جذابی گرفته بود و ذهن هر علاقمند به خودرویی رو به خودش مشغول می‌کرد. جای شما خالی

 

Mitsubishi_Carbalad_4

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 961 نظر) پاسخ می دهم!
    1 سال پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد