دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ /23, April 2018

۱۰ خودرویی که بیشترین بازدید را در گوگل داشته‌اند


برحسب عادت سالیانه، گوگل با نزدیک شدن به روزهای آخر هر سال لیستی از 10 خودروی برتر سرچ شده در گوگل را منتشر می‌کند. حال امسال هم گوگل خودروهایی که بیشترین سرچ یا جستجو را درآمریکا داشته‌اند، منتشر کرده است که در ادامه با هم بررسی می کنیم. با کاربلد همراه باشید... .

هوندا در جایگاه نخست

 

تقریبا از رده دهم تا پنجم، گوگل بدون پرداختن به جزییات تنها به نام برندهای پرجستجو اشاره داشته است که در این میان می‌توان به ترتیب نام رولزرویس را در رده دهم، نام مازراتی در رده نهم، نام بنتلی را در رده هشتم، نام جگوار را در رده هفتم، نام فورد را در رده ششم و در نهایت نام ولوو را در رده پنجم مشاهده کرد. به نظر می‌رسد جستجوهای صورت گرفته برای بنتلی و جگوار و مازراتی به خاطر شاسی بلندهای جدیدشان باشد و جستجوهای صورت گرفته برای فورد هم می‌تواند برای پرچم‌دار جدیدش یعنی فورد GT باشد.

رده چهارم لیست گوگل هم به کمپانی خودروسازی لامبورگینی اختصاص داده شده است که به نسبت سال های گذشته، سال 2016 میلادی بسیار فعال‌تر ظاهر شده است.

رده سوم پربازدیدهای گوگل هم به کمپانی خودروسازی تسلا موتورز اختصاص داده شده است که در سال 2016 میلادی با معرفی خودروی "مدل 3" توانست توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند و در همان ماه‌های نخست معرفی، موفق به ثبت سفارش چندین هزار دستگاهی شود.

بالاتر از کمپانی خودروسازی تسلا هم شرکت آلمانی مرسدس بنز قرار گرفته است که با معرفی مدل 2017 مرسدس بنز C300 موفق شده به عنوان یکی از پربازدیدترین شرکت‌های خودروسازی جهان در موتور جستجوگر گوگل انتخاب شود. هرچند نباید فراموش کرد که داده‌‌های گوگل تنها کشور آمریکا را در بر می‌گیرد.

درآخر هم به نخستین جایگاه لیست گوگل می‌رسیم که سال گذشته در اختیار کمپانی خودروسازی دوج با خودروی دوج رم 1500 قرار گرفته بود، ولی امسال با غیبت‌های بزرگ دوج در زمینه معرفی محصولات جدید، کمپانی خودروسازی هوندا موفق به دریافت جایگاه نخست لیست گوگل شده است.

در میان محصولات هوندا هم خودروی شاسی بلند CRV با رشد 3000 درصدی، بیشترین جستجو در گوگل را داشته است.

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 961 نظر) پاسخ می دهم!
    1 سال پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد