پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ /22, March 2018

مشخصات فنی خودرو لیفان ایکس 50 ( LIFAN X50 ) + قیمت + تصاویر


در همان نگاه اول شاید نتوان حدس زد که قیمت این خودرو چقدر است. طراحی این خودرو واقعا زیبا می باشد و شما را به یاد طراحی آلفا رومئو جولیتا و اپل استرا می اندازد. با شنیدن قیمت باورنکردنی آن ، شاید خریداران خودرو بلافاصله تصمیم به خرید آن بگیرند. در این مقاله شما را دعوت میکنیم که اطلاعات لازم را در مورد این کراس اوور کوچک و مناسب برای زندگی شهری داشته باشید.

بررسی خودرو لیفان ایکس 50 در یک نگاه

نمای خارجی:

جذابیت ظاهری و قیمت نکاتی است که خودروسازان چینی در جهان به واسطه آن موفق به کسب موفقیت های فراوان شده اند.  اکثر خودروسازان نیز سعی دارند تا مدل هایی از نوع شاسی بلند یا SUV را ارائه دهند و یا حداقل نمونه های شهری خود را با ظاهری شبیه به خودروهای SUV به بازار بفرستند تا خریداران بتوانند حتی در رفت و آمد شهری و جاده ای که با خودروهای متداول نیز ممکن است،از این نمونه های شبه SUV یا اصطلاحا کراس اوور استفاده کنند.

LifanX50-Overview

 طرح چراغ های جلو و عقب لیفان X50 کاملا با یکدیگر متفاوت هستند.در حالی که چراغ عقب شکل و شمایلی افقی مانند مدل جولیتا از شرکت آلفارومئو دارند، در نمای جلو شاهد فرمی متفاوت هستیم که شبیه به چراغ های نسل قبلی اپل استرا به چشم می آیند.

به هر حال آنچه در نهایت مورد توجه قرار میگیرد تلفیق زیبایی است که بر چهره لیفانX50  نشسته است. در نمای جلو چراغهای بادامی در تلفیق با نوار LED نمایی مدرن به لیفان X50 بخشیده اند . جلوپنجره کوچک یادآور هاچبک های شهری ایتالیایی است و تمام این نکات از شرکت طراح ایتالیایی همراه لیفان در خلق لیفان X50 نشات میگیرد. در نمای جلو لیفان X50 یکی از جذابترین آپشن هایی که در نگاه نخست جلب توجه میکند ، نوارهای افقی LED روشنایی در روز اطراف سپر خودرو است که در خودروهای زیر 60 میلیون تومان ایران کمتر به چشم میخورد و در زیبایی ظاهری این خودرو تاثیر بسزایی دارد.

LifanX50-BackView

خودروهای شاسی بلند یا SUV در چند سال اخیر به شکل بی سابقه ای مورد توجه قرار گرفته اند و اکثر خودروسازان نیز سعی دارند تا مدل هایی از این سری محصولات را ارائه دهند و یا حداقل نمونه های شهری خود را با ظاهری شبیه به خودروهای SUV به بازار بفرستند تا خریداران بتوانند حتی در رفت و آمد شهری و جاده ای که با خودروهای متداول نیز ممکن است،از این نمونه های شبه SUV یا اصطلاحا کراس اوور استفاده کنند.لیفان X50 با چنین فلسفه ای شکل گرفته است و یکی از کوچکترین کراس اور های موجود در بازار کشورمان است که از نظر ابعادی می تواند در نقش یک هاچ بک درون شهری نیز ظاهر شود،اما مهمترین مزیت این مدل نسبت به هاچ بک ها و سایر انواع وسایل نقلیه، فاصله و ارتفاع قابل توجه و 20 سانتی متری کف خودرو با سطح زمین است که می تواند تا حدی نگرانی از مواجه با انواع ناهمواری، دست انداز و سرعت گیرها را کاهش دهد.از طرف دیگر ارتفاع بیشتر زمینه افزایش تسلط به مسیر و خودروهای اطراف را در زمان رانندگی نیز به همراه دارد و این ویژگی می تواند در راستای افزایش ایمنی در رانندگی هم موثر باشد. 

LifanX50-Measure

فضای داخلی

درون این خودرو با بینش نوگرایانه ای طراحی شده و از ارگونومی مناسبی نیز بهره می‌برد. همچنین، قطعات آلومینیمی متعددی هم در جای‌جای کابین آن دیده می‌شود. همچون اکثر خودروهای چینی، جنس مواد به کار رفته در داشبورد آن از پلاستیک سخت است که با نیم‌نگاهی به بهای این خودرو، این مورد تاحدی قابل توجیه است.

با ورود به اتاق لیفان  X50 ، فضایی سنتی ، مدرن و اسپرت یکجا روبرو چشمانتان نقش میبندد.زمینه قرمز نمایشگرهای پشت فرمان که به سه قسمت تقسیم شدهاند بیش از هر بخش دیگری جلب توجه میکند . در بخش میانی نمایشگر دیجیتالی سرعت قرار دارد و نمایشگر دور موتور اطراف آن به صورت آنالوگ است.در نمایشگرهای سمت چپ ، وضعیت دنده و سوخت موجود نمایش داده میشود و در مجموعه سمت راست ،کامپیوتر سفری ( با قابلیت نمایش مصرف سوخت میانگین ، کارکرد ، فاصله باقیمانده تا پمپ بنزین و ... ) در کنار نمایشگر آمپر قرار گرفته است .

صندلی ها با روکش پارهای نشیمن عریض و مناسبی دارند و تنظیم آنها به صورت دستی انجام میگیرد اما جهت های زیادی را برای تغییر شرایط نشیمن در اختیار شما نمیگذارد.سیستم صوتی با 4 بلندگو به ورودی های AUX و USB مجهز شده است و قالب کلی آن قابل جایگزینی با مانیتور های رسمی لیفان است که البته هنوز کرمان موتور برنامه ای برای عرضه این نمایشگر را اعلام نکرده است .

LifanX50-InsideView

سیستم تهویه مطبوع عملکرد الکتریکی دارد اما به صورت اتوماتیک عمل نمیکند و باید به صورت دستی تنظیم شود. در سمت راست ترمز دستی ورودیهای AUX و USB قرار گرفته اند و در پایین آن کلید روشن و خاموش شدن سیستم کنترل پایداری ESP است. یکی از نکات مثبت در کابین لیفانX50  که در فاصله محوری 2.5 متری این خودرو قرار گرفته است فضای مناسب پا و نشیمن سرنشینان است و در عین حال در جایجای اتاق فضاهای نگهدارندهای تعبیه شده است به گونهای که برای قرار دادن اشیاء اضافی هیچگاه به کمبود فضا در اطرافتان برخورد نخواهید کرد. کنترل ارتفاع چراغهای جلو،تنظیم برقی آینهها و کنترل سیستم مرکزی قفل دربها از طریق کلید های سمت چپ فرمان امکانپذیر است و سیستم صوتی نیز از طریق کلیدهایی که روی فرمان تعبیه شدهاند کنترل میشود. سانروف دو حالته نیز از جمله آپشنهایی است که قطعا روی این کراس اور کوچک مورد توجه مشتریان قرار خواهد گرفت. 

ایمنی

در بیش از ۴۲ درصد از بدنه این خودرو، ورق‌های فولادی با استحکام بالا (HIGH-STRENGHTH STEEL PLATE) به کار رفته است. از طرف دیگر، این خودرو از ۲ کیسه ایمنی هوا به‌طور استاندارد برخوردار است که در مدل‌های فول، این تعداد به ۶ عدد افزایش می‌یابد. همچنین سامانه‌های ایمنی اعم از ABS،EBD،BA،ESP،TCS و.. بر روی آن نصب گردیده که شاید در خودرویی با بهایی مشابه ،کم‌نظیر باشد. قابل ذکر میباشد که تمامی این سیستم‌های ایمنی هم توسط شرکت بوش آلمان طراحی شده‌اند.

آزمایش رانندگی

پس از نشستن پشت فرمان لیفان X50 به سرعت متوجه خواهید شد که در مجموعه پشت آمپر، اثری از سرعت سنج دیده نمی شود و در عوض دور سنج موتور با پس زمینه قرمز رنگ در مرکز قرار گرفته است.روشن کردن پیشرانه 1.5 لیتری با توان تولیدی 102 اسب بخار با چرخاندن کلید با صدایی نرم و آرام اتفاق می افتد و پس از انتخاب وضعیت درایو برای گیربکس CVT می توانید شتاب گیری با لیفان X50را تجربه کنید.

LifanX50-TestDrive

اعداد مربوط به سرعت به صورت دیجیتالی بر مجموعه پشت آمپر نقش می بندند و اگر علاقه به تسریع روند شتاب گیری داشته باشید، می توانید گیربکس را در حالت S یا اسپرت قرار دهید تا شاهد دور گرفتن سریعتر موتور 1.5 لیتری باشید.عملکرد دینامیکی خودرو در مجموع مناسب و قابل قبول به نظر می رسد اما اگر علاقه زیادی به سبک کلاسیک رانندگی دارید می توانید به جای انتخاب نمونه اتوماتیک، با پرداخت رقم کمتری مدل مجهز به گیربکس 5 سرعته دستی را انتخاب کنید که اتفاقا از نظر نرم بودن کلاچ و کیفیت تعویض دنده نیز در زمره بهترین خودروهای چینی موجود در بازار قرار می گیرد و شتاب گیری تند و تیزی را نسبت به نمونه اتوماتیک به ارمغان می آورد. 

قیمت و شرایط بازار

در بازار فروش تقریبا رقیبی از نظر کلاس بدنه برای این مدل وجود ندارد،با این حساب لیفان X50 ترکیبی از خاص بودن طراحی، مشخصات عملکردی و اقتصادی مناسب و سطح قابل قبول تجهیزات رفاهی را با فرم تازه ای از بدنه ارائه می دهد و در صورت قیمت گذاری مناسب می تواند جایگاه خود را به عنوان یکی از خودروهای پر فروش در بازار کشورمان تثبیت کند. 

قیمت لیفان ایکس 50 دنده دستی تقریبا 48 میلیون تومان، قیمت لیفان ایکس 50 دنده اتوماتیک تقریبا 53 میلیون تومان می باشد.

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. شاهین (سابقه: 1 نظر)
   6 ماه پیش

   سلام اقایون! من ۴۵ تومن دارم اولش دنبال ایکس ۶۰ بودم تقریبا انتخابمو کرده بودم ک با ایکس ۵۰ مواجه شدم از ظاهرش خوشم اومد برعکس ایکس ۶۰ ک مکعبیه این یکم بهتره! حالا بینشون گیر کردم بنظرتون کدومو بگیرم بهتره!

 1. ابوالفضل (سابقه: 2 نظر) پاسخ می دهم!
  1 هفته پیش

  من ابوالفضل هستم از بندرعباس سال ۹۴از نمایندگی حاج ملک در بندرعباس خرید کردم نوع اتوماتیک ایکس پنجاه و بعد از مصاعب بسیاری که از دست این محصول بی کیفیت چینی خریدم،خاستم دم دمای عید این محصول رو ردش کنم و یه ماشین بهتری بخرم ولی هیچ بنگاه داری حاضر به پیدا کردن خریدار نیست و قیمتی که روش گذاشتن مبلغ سی میلیون هستش،یعنی نصف قیمتی که بابتش پول دادم واقعا از دست خودم حسابی عصبانی هستم که سرمایه مو که چند سال بابتش زحمت کشیده بودم رو به اسونی از دست دادم و لعنت ابدی میفرستم به فروشندگانی که این کلاه گشاد رو سرم گذاشتن

 2. ابوالفضل (سابقه: 2 نظر) پاسخ می دهم!
  2 هفته پیش

  با سلام خدمت دوستان من ابوالفضل هستم از بندرعباس لیفان ایکس پنجاه که سال ۹۴از نمایندگی حاج ملک خریداری کردم،بعد از اینهمه مصاعبی که از دست این ماشین کشیدم،دم دمای عید که میخام از شرش راحت بشم بیشتر از سی تومان ازم بر نمیدارن،دوستان عزیز اگه دلتون برای سرمایه تون سوخته،این لگن رو نخرین که چون مشتری اول و آخرش خودتون هستین

 3. مهدی (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  2 هفته پیش

  من حدود یک سال همه نوع نمایندگی رفتم و در مورد همش تحقیق کردم .ولی دیدم درحال حاضر ماشینی بهتر از x50 به درد من نمیخوره یعنی از همه نظر عالی .زیبایی .امکانات.خدمات پس از فروشش.و...... من که خیلی ازش راضی ام

 4. علی (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  3 هفته پیش

  ایکس ۵۰ شاستی بلنده؟ مدل ۹۵ چند می ارزه اگه ۵۰۰۰۰ کار باشه چرا ارم لکسوز داره؟

 5. erfan (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 ماه پیش

  باسلام خدمت دوستان ...اونایی که تا حالا یه استارت هم نزدن پشت ایکس 50 لطفا نظر بیهوده ندن..ماشین با این قیمت در کنار رده های هم قیمتش هم عالیه هم با کیفیت ..شتاب بیشتر از پارس و 206و برلیانس و mvm315 داره اونایی که سوارش نشدن ...عزیز من یبار سوارش شو یه دور بزن ببین چه حالی میشی...

 6. صدرا رضایی (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  2 ماه پیش

  بین برلیانس و دنا و dfm h30کراس گیر کردم کودوم رو به نطرتون بگیرم بهتره

 7. مهتاب (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  3 ماه پیش

  سلام بنده شش ماه پیش x50اتومات خریدم بسیار از خریدم راضی هستم چه در کفی وچه در مسیرهای کوهستاتی بسیار روان وعالی هستش ودندهs در شیبهای تند وجادههای کوهستاتی کاربردی تر هستش در ابتدا یک مشکل کوچک با ترمز داشتم که حل شد خدمات پس از فروش عالیه وپیگیریهای مکرر پس از فروش بسیار مطلوب هستش البته بنده در قیاس با خودروهای پیشین ایرانی که همواره با نمایندگی های اون محصولات دچار معضل میشدم عرض کردم ضمنا بسطار شتاب خوبی دارد، نرم وهندلینگ اون در سطح شهر وجادهه رضایت بخش است صرفا به جهت چینی بودن ارزشهای این خودرو را نمیشه انکار کرد. سپاس

 8. بهار زندگی (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  3 ماه پیش

  دوستان لطفا فقط افرادیکه خداییش ماشین x50رو دارند نظر بدن افرادیکه با هدف سود از هر نظر وارد مباحث میشن بخاطر خدا پشیمون بشید . افرادی مثل من که دنبال این رنج قبمت ماشین هستیم برامون دو سه میلیون کمتر یا بیشترم خیلی مهمه . پس لطفا حقیقت رو بگید ابن ماشین رو در نوع دست دوم مثلا ۹۴ بخریم یا نه ؟ اتومات یا دنده ای کدوم بهتره؟ چون به شدت قیمتش افت میکنه نگرانم . چرا صاحبانشان حاضرند اینقدر ضرر بدن ولی بفروشن؟ لطفا جواب بدید. ممنونم

 9. فرید (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  4 ماه پیش

  سلام دوستان ،من نمیدونم لیفان x50 بخرم یا mvm 315 یا آریو یا mvm x 550 واقعا دیگه دارم روانی میشم و نمیدونم کدوم رو بخرم. فرید از شیراز کمک

  1. ارش (سابقه: 1 نظر)
   3 ماه پیش

   ایکس 50

 10. Saeed (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  5 ماه پیش

  با سلام متاسفانه ملت ما ي بدي كه دارن بدون تجربه كردن ي چيز در موردش نظر ميدن واسه ملت ما همون ماشيناي ٢٠سال پيش فرانسه خوبه نميگم بدن ولي ديگ از مد افتادن متاسفانه از سال ٨١تا همين الان هيچ تفاوتي ادم احساس نميكنه در ماشين هاي ايراني نمونش ٢٠٦من خودم ٢٠٦مدل ٨٣داشتم تا اخرين مدل كه ٩٥گرفتم تنها تفاوتش اينه كه در ماشينو با ريموت باز ميكني برف پا كن عقب شروع به كار ميكنه ولي الان ايكس ٥٠گرفتم واقعا عاليه به نظر من هركس قصد خريد ماشين داره به حرف هيچكس نبايد توجه كنه كه چيني يا ژاپني فقط نظر خودتون مهمه چون شما ميخواي سوار شي نه مشاور

 11. علی (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  5 ماه پیش

  بین ایکس ۵۰و۳۱۵وایکس ۲۲موندم لطفا راهنمایی کنید بی غرض تا بخرم

 12. ابوالفضل (سابقه: 4 نظر) پاسخ می دهم!
  5 ماه پیش

  دوستان عزیزی که قصد خرید این خودرو رو دارن لطفاً قبل از خرید سری به نمایندگی های خدمات پس از فروش بزنن تا بفهمند آمار خرابی ها و عیب و ایراد و نارضایتی خریداران قبلی تا چه میزانی بالا س

 13. ابوالفضل (سابقه: 4 نظر) پاسخ می دهم!
  5 ماه پیش

  سلام دوستان بنده ابوالفضل هستم از بندرعباس چند هفته پیش کامنت گذاشتم راجع به مشکلاتی که ماشین لیفان ایکس پنجاه برام بوجود آورده بود سال ۹۴از نمایندگی فروش حاج ملک در بندرعباس خرید کردم،الان با ۴۸هزار کارکرد امروز صبح توی پمپ بنزین کلا گیربکسش از کار افتاد و دیگه حرکت نکرد و قریب یک ساعت معطل شدم که یدک کش بیاد و ماشین رو به نمایندگی ببره برای رفع ایراد،مسولان نمایندگی میگن باید یک ماه ماشین تو نمایندگی بخوابه تا از شرکت دستور برای تعویض گیربکس برسه،یعنی یک ماه من باید کارم لنگ اینها باشه که این لگن چینی که بهم انداختن درست بشه،در حالی که داشبورد ماشین که از قسمت ایربگ سمت شاگرد ترک برداشته و یک ماه پیش اعلام کرده ام و قرار بوده عوض بشه هنور خبری نیست دوستان عزیزی که قست خرید این محصول چینی رو دارید فریب ظاهر زیبایی این محصول رو نخورید و سرمایه خودتون رو از بین نبرید

 14. مهدی (سابقه: 2 نظر) پاسخ می دهم!
  5 ماه پیش

  عرض ادب خدمت همه بزرگان.. چقدر جالبه.!! .تمام سایتها پر شده از نظرات غیر کارشناسی و قرض ورزی اماتور گونه بعضی از دوستان که حاضرم شرط ببندم حتی یکبار هم پشت این ماشین نشستند... در کل میخوام عرض کنم خدمت دوستان گلم که خیلی عجیبه ما و اونهایی که این ماشین و دارن راضین و اونهایی که ندارند ناراضی!!

 15. مجتبي (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  6 ماه پیش

  سلام من برج يازده سال 95 ماشين x50 تحويل گرفتم به نظر من ماشين خوبيه تو اين مدت هم نزديك بيست هزار تا باهاش راه رفتم و مشكلي نداشته هم تو سر بالايي ها و هم سرازيري ها بيشتر هم سمت شمال جاده فيروز كوه رفت و آمد كردم و ازش راضي هستم

 16. ابوالفضل (سابقه: 4 نظر) پاسخ می دهم!
  6 ماه پیش

  با سلام به همگی بنده ابوالفضل هستم و چند روز پیش کامنت کذاشتم ،یه مصرف کننده واقعی از بندرعباس و نمایندگی حاج ملک که ۴۵هزار تا رفتم باهاش طبق تجربه دو ساله ای که از استفاده لیفان ایکس پنجاه اتوماتیک دارم به دوستانی که تو خرید این محصول دودل هستن میگم به هیچ عنوان خودتون رو تو هچلی که من انداختم نندازید من الان نه راه پیش دارم نه راه پس و اگر بخواهم بفروشم چیزی نزدیک به بیست میلیون زرر باید بکنم این ماشین به انواع عیب و ایراد های زیادی دچار است که بعد از یکی دو سال خودشو نشون میده و مصرف کننده مرتبط مجبور برای رفع نقص فنی به نمایندگی مراجعه کنه و وامصیبتا و جواب سر بالا بشنوه بهتره یه ماشین دست دو کره ای بگیرین و خیال خودتون رو راحت کنید

 17. رادمهر (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  6 ماه پیش

  با سلام . تمامی حرف و حدیث ها رو در بالا خوندم ولی مردونه ماشینه شیک و خوبی هست ولی از لحاظ فنی راهنمایی کنید لطفا که چطور ماشینی هست

  1. مصطفی (سابقه: 1 نظر)
   1 ماه پیش

   اصلا خوب نیست نگیرین

 18. ابوالفضل (سابقه: 4 نظر) پاسخ می دهم!
  6 ماه پیش

  بنده سال ۹۴از نمایندگی فروش حاج ملک در بندرعباس لیفان ایکس پنجاه اتوماتیک خرید کردم و از همون ابتدا مصرف سوخت بالایی داشت و بعد از سی تا کارکرد سیستم کولرش خراب شد و بعد از ۳۵تا که کارکرد دینامش خراب شد و دوماه بعدش باز دینامش ایراد پیدا کرد که هزینه ای بالغ بر چهار صد و پنجاه هزار تومان از من گرفتن تا مجددا دینامش رو عوض کردن و چون اعتراض کردم،گفتن یک بار بیشتر گارانتی تعویض رایگان نیست ، متاسفانه استهلاک ماشین خیلی خیلی زیاده و من به دوستانی که میخواهید لیفان ایکس پنجاه رو بخرن میگوید که ریسک بزرگی را قبول میکنن کلا به دردسر ش نمی ارزه

 19. دکتر حشمت (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  6 ماه پیش

  این ماشینو یک سال پیش ما گرفتیم توخیلی از جاده های شمال تست گرفتیم که تو سربالایی حتی باکولر هم راحت میره اما از کولرش انتظار سرمای زیادی نباید داشته باشین تنها ایرادی که میشه روش بزاریم شاید همین باشه چون من باسمند زیر پام مقایسش کردم کولر سمند یخچال میکنه اما این نه،ولی در کل ماشینی هست که از خریدش پشیمون نمیشید

 20. منصور (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  6 ماه پیش

  دوستان ليفان 50 نمایشگر و دوربين عقب هم داره.؟اگه نداره میشه سفارش داد فابریک براش نصب کنن؟

 21. حسین (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  7 ماه پیش

  سلام، برادران وخواهران عزیز ،بنده یک روحانی هستم باشما حرف میزنم، نظران همه دوستان رو خوندم ،اولا هیچ محصولی از هیچ جای دنیا بی اشکال نیست ،این ماشبن ایکس ۵۰ هم آیه وحی آسمانی نیست، ولی درمقایسه اگر بخایم نتیجه بگیریم باید عرض کنم بنده یک ساله ایکس۵۰مدل ۹۵ دنده ای دارم واقعا عالیه وراضی هستم، ما منصفانه باید داشته های این ماشبنو با آپشنهاوامکاناتش بسنجیم که واقعا رضایت بخشه. فراموش نشه گیربکس وموتور این ماشبن چینی نیست وانگلیس زده، بنده درسته یک روحانی هستم ولی واقعا بیش از ۱۵ ساله انواع ماشینهارو داشتم وبحق ماشبنا رو با تحقیق میشناسم، واصلا نباید ابن ماشبنو با ماشبن ژاپنی یا آلمانی مقایسه کرد که بعضی از دوستان این مقایسه رو داشتن، امیدوارم همه کسانی که دوست دارن داشته باشن بزودی بخرن

 22. عرفان (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  8 ماه پیش

  سلام دوستان اگر کسی تو x50 اتومات تجربه داره لطفا راهنمایی کنه . تو جاده های کوهستانی مثل جاده چالوس رانندگی چطوره آیا تو سرا زیریها راحت دنده سنگین میکنه یا نه در ضمن شیفتر باید رو چه دنده ای باشد D یا S ممنون

  1. محمد (سابقه: 3 نظر)
   7 ماه پیش

   سلام آقا عرفان. توی جاده های پر پیچ وخم کوهستانی شیفتر روی S باشه خود راننده احساس میکنه ماشین فشاری رو تحمل نمیکنه ولی اگه توحالت D باشه خودتون متوجه می شید که ماشین داره متحمل فشار میشه.بنده نمیگم مدام توی جاده های کوهستانی هستم.ساکن بندرعباسم.یه شهر تمام ساحلی.ولی بعضی مواقع که میرم شمال از بندر تا شهر سیرجان پر از گردنه وسر بالایی هستش که من همیشه وضعیت گیربکس ماشینو در حالت S نگه میدارم.

  2. رضا (سابقه: 1 نظر)
   7 ماه پیش

   با دودلی بسیار ایکس پنجاه اتو گرفتم . قبلش همه میگفتن چرا چینی میخری برو با 63 میلیون استپ وی بخر ولی دیدم استپ وی بجز اسم شرکتش هیچ چیز قابل قبولی نداره که بخوام 63 میلیون براش پول بدم بالاخره بعد از کلی تحقیق دل بدریا زدم و ایکس پنجاه خریدم الان چندماه میشه که دارمش و خیلی ازش راضیم . سواری فوق العاده داره بخاطر فرمان برقی بسیار فرمان پذیری خوبی داره و رانندگی باهاش لذت بخشه و بدنه بسیار محکمی هم . من از انتخابم راضیم ولی حرف مردم ...

  3. رضا (سابقه: 2 نظر)
   8 ماه پیش

   سلام بنده نزدیک یه یک سال هست که ایکس پنجاه دارم ماشین بسیار خوب و راحتی هستش با شتاب خیلی خوب از نظره من که بهتر از پژو سرعت میگیره هم تو کفی هم تو سر بالایی و حقیقتا ایکس پنجاه تو شیب دنده خوب سنگین نمیکنه و بهتر هست همیشه باد Dحرکت کنی هم واسه مصرف بنزینت و خیلی چیزهای دیگه .اما خدایی صد پله از ماشینهای ایرانی سر تره

 23. شادمهر (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  8 ماه پیش

  دیگه چرا مدل دنده ایش تو بازار نیس چرا همش اتومات میزنه، یعنی دیگه دنده ایشو تولید نمیکنه؟؟؟؟؟

 24. esi (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  8 ماه پیش

  با سلام خدمت همگی دوستان.میخواستم بدونم شتابش بهتراز 206 هست یانه؟وآیا تو سر بالایی کم نمیاره؟

  1. محمد (سابقه: 3 نظر)
   8 ماه پیش

   سلام دوست عزیز بنده تا کنون با ۲۰۶ کورس نذاشتم.ولی توی سربلایی حتی باکولر هیچ گونه ضعفی توش نمیبینید.

 25. محمد (سابقه: 3 نظر) پاسخ می دهم!
  8 ماه پیش

  من تازه x50 اتوماتشو رواز نمایندگی تحویل گرفتم (یک ماهه)فوق العاده ست.بنده با نظردوستانی که میفرمایند چون چینی هست بدرد نمیخوره کاملا مخالفم. واقعا بی وجدانیه این چینی روبامحصولات بی کیفیت داخلی مقایسه کنید.بنده قبل از خرید از کسایی که این ماشینوداشتن تحقیق کردم.شما یک نفر هم پیدا نمیکنید که بادلیل و منطق بتونه ثابت کنه محصولات داخلی از این خودرو سر ترن.دوستان عزیزی که درمورد خرید این خودرو مردد هستن صحبتهای کسانی که حتی یک بار سوار این ماشین نشده اند را باورنکنید.نمونه ی بارز تعمیرکارها هستند ، هیچکدومشون این ماشین و تائیدنمیکنند فقط بخاطر اینکه تاحالا برای تعمیرش دست به آچارنشده اند. متاسفانه خیلی ازما عادت کرده ایم درمورد چیزی که هیچ اطلاعی در مورد آن نداریم آن را نفی میکنیم.

 26. علی (سابقه: 2 نظر) پاسخ می دهم!
  8 ماه پیش

  هفت هزارتا باهاش رفتم عالی است پشیمان نمیشید

 27. حسین (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  8 ماه پیش

  منکه ۱۳۲ دارم و خیلی ازش راضیم از همه لحاظ عالیه..اما یکی دو سال دیگه پولم برسه لیفان ایکس ۵۰ میخرم..بر خلاف شایعات میگن ماشین خوبی هست..

 28. هادی ذوالفقاری (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  9 ماه پیش

  من میخوام بخرم ولی همش میترسم مخصوصا اینکه بعداز دو سه سال دیگه کیفیتش بیاد پایین الان ۴ ساله ۲۰۶ دارم خیلی راضیم میخوام بفروشم ایکس ۵۰ بخرم ولی اکثرا منصرفم میکنن نمیدونم چکار کنم؟!

  1. رضا (سابقه: 2 نظر)
   7 ماه پیش

   سلام دوست عزیز بگیر پشیمون نمیشی شک نکن اینهایی که نمیزارن بگیری واسه این هست که تو زندگیشون نداشتن و پشت ماشین چینی ننشستن و دارن بدون دلیل بهت میگن .خدایی ماشین ایک پنجاه حرف نداره شتابش تو سربالایی بیسته به هیچ عنوان کم نمیاره بهتر از پژو هست .از کسی سوال نکن چشاتو ببن و بخر به هیچ عنوان زرر نمیکنی

  2. بهرام (سابقه: 2 نظر)
   8 ماه پیش

   من mvm 315داشتم همه ميگفتن چینیِ بدرد نمیخوره بخاطر خرید خونه ناچار شدم بفروشم وگرنه عمرا میفروختم عالی بود همه چی ش الان پژو خریدم دارم بزور سوارش میشم ان شاالله خدا برام برسونه این دفعه لیفان هاچ بک بخرم. هرچی باشن از پرشیا که بهترینشونه خیییییییلی بهترن

 29. آذری (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  9 ماه پیش

  من یکسال و نیمه خریدم 20هزارتا کارکردشه خیلی راضیم قبلا 206داشتم خیلی نرمتر و راحت تر از اونه تاحالا هم خرجی برنداشته

 30. امید (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  9 ماه پیش

  سلام.راستش مشخصات فنی و بدنه این ماشین رو خوندم و بنظر میاد که مناسب باشه ولی مشکل اساسی اینه که آیا اقساطی هم میدن که بشه خرید؟ اگه اقساطی میدن شرایطش چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

 31. محمد (سابقه: 2 نظر) پاسخ می دهم!
  9 ماه پیش

  سلام تمام اقساتی هم میشه ماهم بخریم ماهی 1ملیون هم میدم ممنون

 32. محمد (سابقه: 2 نظر) پاسخ می دهم!
  9 ماه پیش

  سلام تمام اقساتی هم میشه ماهم بخریم ماهی 1ملیون هم میدم ممنون

 33. محمد (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  10 ماه پیش

  سلام من هنوزنخریدم ولی من ام وی ام 315دارم می خوام بفروشم لیفان x50بگیرم خوبه

  1. سعید (سابقه: 1 نظر)
   9 ماه پیش

   عالیه، نرم و با کیفیت

 34. حميد (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  10 ماه پیش

  سلام من يكسال ونيم x50 دارم خيلي راضي هستم

 35. x50 (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  10 ماه پیش

  یکسال ونیمه که نوع دنده ای این ماشین را دارم نسبت به قیمت و آپشنهایی که داری خیلی خوبه فرمان وترمز نرمی داره گیربکس هم خوبه دید جلو عالیه عقب دید کمی داره ولی با اینه های بغل و الارم عقب مشکلش حل شده شتابش عالیه جاداره مصرف کمی داره 5/5در 100 جاده بدنه محکمی داره و بطور کلی با ماشینهای داخلی و سایر خودروهای چینی قابل مقایسه نیست

 36. وحید (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  10 ماه پیش

  من نزدیک 3ماهه خریدم خیلی خوبه از هر لحاظ عالیه

 37. حمید33 (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  10 ماه پیش

  یکی پیدا میشه x50 رو بهم شرایطی بده ماهی یک میلیون میدم تازه 132 خشک دارم معاوضه هم میکنم

 38. بهرام (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  10 ماه پیش

  من که خیلی از قیافه و تیپ این ماشین خوشم اومده حتما میخرم!

 39. مجی (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  11 ماه پیش

  سلام بریلیانس ۳۲۰بگیرید واقعا عالیه ۲۴۰باهاش پر کردم تعادل بیست دنده چهار ۲۰۰تا پر کردم دور گاز از شش رد کردم کات اف نداره حالا هی برین پارس ۲۰۶,۴۰۵سمند و غیره سوار شین و بگین چینی نیس فقط محض اطلاع تمام قطعات پارس چینی کامپیوترشو حتما برین نگاه کنید ببیند کجایی بعد دلتونو خوش کنید ک پارس بیست سال قبل سوار میشید و با افتخار دستونو میزارین روی فرمون انگار کمری سوار شدید هر چن ماه هم توی تعمیرگاه هستین اما پیش خودتون میپین چینی نیس خخخخخ التماس تفکر

 40. محسن (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  11 ماه پیش

  من ١ ساله اين ماشينو دارم از هر نظر عاليه و خدمات پس از فروشش هم خيلي خوبه

 41. شاهرخ (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  11 ماه پیش

  دوستان الان دیگه چین جزو صادر کننده خودرو به اروپا وآمریکاست بعضیا مثل ده سال قبل هی چینی چینی میگن ، بابا جون ،چین الان چندین ساله ازما سبقت گرفته بوقم زده ،رفته جلو

 42. ali (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  11 ماه پیش

  نه ایرانی هاش خوبه نه چینی ولی من همیشه بین بد که چینی باشه و بدتر که ایرانی بد انتخاب میکنم.

 43. بینوا (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  کسی پول اضافی داره به من بده حداقل شب عیدی ی موتور سیکلت بخرم و باهاش برم مشهد؟حداقل آرزو بدل از این دنیا نرم؟؟؟ کاش ی پولدار هم شب عیدی پیدا میشد به من کمک کنه!!! کااااش

  1. حمید (سابقه: 1 نظر)
   9 ماه پیش

   دنبال زحمت و دست رنج خودت باش نه چشم ب انتظار دست مردم

 44. کورش (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  هیچ کدوم از این ماشینای چینی به گرد پراید هم نمیرسه اون هم از مدل 132 ......

  1. محمد (سابقه: 1 نظر)
   6 ماه پیش

   سلام من یه لیفان x50 اتومات سفید گیرم اومده قیمتش خیلی خوبه و از لحاظ موتوری سالمه ولی یه قسمتی از سقفش و دوتا از درهاش رنگ دارن,+ چنتا خط کوچیک روی بدنش به نظرتون بخرمش یا ازخریدش منصرف بشم, مدل94 و با این شرایط فی گذاشته 39میلیون؟ لطفا افرادی که صاحب نظر و کارشناس هستند جوابمو بدن, خدا خیرتون بده

 45. دوستدار مارک (سابقه: 2 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  خودروهای کشور برادر چین به فورغون بیشترشبیهه تا اتومبیل حیفه این پول های زبون بسته که صرف خرید اینا میشه.

  1. رضا (سابقه: 88 نظر)
   1 سال پیش

   ملت واسه خرید همین فرقون میرن تو صف

 46. jalil (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  مگه شما ماشین های داخلیتون قطعاتش کجائی اند؟خیال میکنید پژو دویست وشش وپارس وغیره قطعاتش فرانسوی اند؟نه جانم ششدانگ چینی اند اون هم درجه3یافطعات بنجل داخلی منتهی درایران مونتاژشده اند.والسلام

 47. amir (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  با سلام من این ماشینو حدود یک سال و خورده ای دارم ماشین خیلی خوبیه و ازش راضیم و خیلی از ماشین های ایران خودرو و.سایپا بهتره قطعه هاشم نمایندگی ها دارن ک خیلی راحت میشه تهیه کرد

 48. مجتبی (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  سلام من لیفان ایکس ۵۰ ثبت نام کردم میخواستم بدونم آیا واقعا ماشین خوبیه یا انصراف بدم؟؟

  1. علی (سابقه: 2 نظر)
   1 سال پیش

   من دارم عالیه

 49. saman (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  امان از قطعات بي کيفيت اين خودرو ! فروختمش خلاص شدم

  1. amer (سابقه: 1 نظر)
   10 ماه پیش

   نخریدم فعلا ولی یکم میترسم ریسکهای چون چینی ها مثل خودشون می شکن

 50. حسین (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  سلام دوستان من این ماشین را گرفتم خیلی خیلی عالیه هم از نظر کیفیت و هم از نظر تیپ و قیافه قبلا پژوپارس داشتم این سگش میارزه به اون

 51. محمود (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  باسلام تا کنون ۲۰۶ درتیپ های مختلف داشتم.بعد ال ۹۰ و....اما این ماشین رو .علرغم میلم وفقط به اصرار نزدیکان .گرفتم .همزمان با من حدود سی نفر ازنمایندگی خرید کردند والان یکسال است بجز سرویس مراجعه ای هیچکدام نداشتند .وقتی ماشینی دا خل ۹ ماه از ۴۱ به بالای ۵۰ میرسه .حتما خوبه.البته نه نمایند.گیش مال منه ونه ....البته این رسمه که سری اول را در هرماشینی خوب میزنندوبعد...اما ماشین عالیه ‌وقیمتش رو در۶ ماه آینده داخل هشتاد تومن ببینید

 52. احمد (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  با سلام لیفانx50از نظر زیبای بسیار بهتر از ام وی ام هست. اما اگر خدمات پس از فروشی که تبلیغ میکنند باشد حتی ماشینهای ساخت داخل هم شاید بهتر باشد.دوم اینکه شرایط فروش کمی اسونتر میکردندند مردم استقبال بیشتری میکردند.با تشکر

 53. ابوذر (سابقه: 4 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  آقا تورو خدا دوستان به نظرتون بین ماشین لیفان ایکس ۵۰ و ام وی ام ۳۱۵ اسپورت کدومش بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. امير (سابقه: 1 نظر)
   6 ماه پیش

   ايكس ٥٠خيلي شاختره بهتر از اونه

  2. بهرام (سابقه: 2 نظر)
   8 ماه پیش

   من 315 داشتم عالی بود عااااالی

  3. آریا (سابقه: 1 نظر)
   9 ماه پیش

   100 درصد لیفان.چون از نظر ظاهری ایکس 50 خیلی بهتره

  4. Mohammad (سابقه: 1 نظر)
   11 ماه پیش

   من که میگم لیفان ایکس پنجاه

  5. شهرام (سابقه: 1 نظر)
   1 سال پیش

   سلام .شما شک نکن لیفان از ام وی ام بهتره بخصوص مدل X50با گیربکس معرکش.

  6. امیر (سابقه: 1 نظر)
   1 سال پیش

   منم مثل شما موندم بین این دوتا ماشین ام وی ام 315 و لیفان اما خوب تنها چیزی که ازارم میده نبودن کیلومتر شمار انالوگه که دیجیتالیه لیفان ظاهرش از ام وی ام بهتره اما داشبورد ام وی ام شکیل تره اون نیم شاستیه اما ام وی ام هاچبکه

 54. مهدی (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  لیفان ایکس 50 تو این رنج قیمت ماشین خیلی خوبیه .از نظر این که هم ماشین شیکی هست و اتومات بودن تو این ترافیک های تهران .تو ماشین های داخلی تو این قیمت به نظر من خیلی بهتر از ماشین های ام وی ام و برلیانسه . خودم این ماشین و از نمایندگی خیابان تخت طاووس گرفتم جلو تر از چهارراه سهرودی .کارمندای قسمت فروش این نمایندگی واقعا پیگیر کارمشتری هستن و جوابگو هستن از همه نظر . اطلاعاتشون در مورد ماشین های کرمان موتور خیلی خوب بود و خیلی محترم بودن .

  1. GFH@HHG.CIM (سابقه: 1 نظر)
   1 سال پیش

   خودتی...... آخه کرمان موتور و این حرفا... کارمندای کرمان موتور وقتی ماشینو بهت انداختند دیگه جواب سلامتو هم نمیدن .... میگه نه امتحان کن....

 55. جعفری (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  سلام انتخاب ماشین من لیفان 50 و ام وی ام 350 و برلیانس 320 می باشد ولی بعضی از دوستان ملشینهای نامبرده را خیلی خوب و بعضی خیلی بد توصیف می کنند آدم را تو شک می اندازند از دوستان خواهشمندم اون چیزی که درسته را ثبت نمایید چون من از کسانی که این ماشین ها را دارند تحقیق می کنم تشکر

 56. حسام (سابقه: 1 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  سلام من کاری به نظر دوستان ندارم ولی من چندین ماشین ایرانی و خارجی خریدم و سوار شدم وباتوجه به کارم و مدت زمانی که در خارج بودم و ماشینهای اونجارو سوار شدم نسبت به پولی که داریم می پردازیم واقعا عالیه نرم بودن ماشین مصرف سوختش و آپشنهاش خیلی خوبه من که راضی هستم

  1. O3einH (سابقه: 1 نظر)
   6 ماه پیش

   ازچه لحاظ میگی بدردنمیخوره عیبهاشو میشه بگی

  2. پویا (سابقه: 1 نظر)
   11 ماه پیش

   اره شما بفروشش

  3. محمد (سابقه: 1 نظر)
   11 ماه پیش

   من میخرم

  4. hossean (سابقه: 1 نظر)
   1 سال پیش

   من میخوام لطفا مدل /کارکردواتومات وغیراتومات رابگین ورنگ ماشین و بیمه و در کل مشخصات کلیشو بفرستین به ایمیلم یا همین جا پاسخ بدین

  5. محمد (سابقه: 1 نظر)
   1 سال پیش

   من می خرم اگه تصادف نداشته وکم کارکرد وتمییز باشه

 57. Hossein (سابقه: 201 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  به نظر من شباهت زیادی به کیا اسپورتیج داره. واقعا قیافه دوست داشتنی داره. من واقعا ظاهرش رو دوست دارم . و این طور که کاربلد میگه به لحاظ فنی هم ماشین خوبیه و قیمتشم بسیار مناسبه.

 58. علیرضا (سابقه: 70 نظر) پاسخ می دهم!
  1 سال پیش

  اصلی ترین ایراد خودرو های چینی بی کیفیت بودن قطعتشونه... به خصوص لیفان و ام وی ام

  1. هادي (سابقه: 1 نظر)
   1 سال پیش

   خب ماشين هاي توليد داخل هم همه قطعاتش چينيه

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد