شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ /21, April 2018

هیوندای سانتافه 2019 شکار شد + تصاویر


چند روز پیش شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی، رندری از نسل جدید شاسی بلند محبوب خود یعنی سانتافه را به معرض دید همگان قرار داد. با توجه به این تیزر و سایر تصاویر جاسوسی منتشره از این خودرو، مسلما هیوندای یک گام بزرگ به سوی پله آخر نردبان خودروسازی جهانی برداشته و به هدف خود که همان قرارگرفتن در ترازی برابر با خودروسازان درجه یک بین‌المللی است، بسیار نزدیک شده است.

به گزارش تیم خبری کاربلد ، بر طبق اطلاعات درزیافته به بیرون، هیوندای سانتافه 2019 قرار است تا در نمایشگاه ژنو 2018 که هفته اول ماه مارس  (اسفند ماه 96) برپا خواهد شد، رونمایی شود. آن طور که بیان شده این خودرو به سیستم های مدرن کمکی راننده مجهز خواهد بود. از جمله می‌شود به موارد زیر اشاره نمود:

 

تصاویر گرافیکی هیوندای سانتافه 2019 - عکس 1

 

تصاویر گرافیکی هیوندای سانتافه 2019 - عکس 2

 

 ترمز خودکار هیوندای سانتافه 2019 در مواقع اضطراری، هشدار ترافیک پشت سر و همچنین سامانه ای موسوم به هشدار سرنشین عقب که در صورت جاماندن افراد، به ویژه کودکان یا افراد معلول در ردیف عقب، به راننده هشدار می‌دهد. گویا این سیستم برای اولین بار است که برای یک خودروی موجود در بازار عرضه خواهد شد.

 

تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه 2019 - عکس 1

 

با توجه به تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه 2019 که توسط دوربین عکاسان شکار شده اند، تغییراتی نظیر جابجایی آینه‌های جانبی و جایگیری آنها بر روی درب‌ها، تحول طراحی چراغ‌های جلو و دیلایت ها که از طراحی کراس اوور جدید هیوندای یعنی کنا پیروی می‌کنند، حاکی از زبان طراحی جدید این شرکت برای محصولات بلند قامت خود، خواهند بود.

 

تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه 2019 - عکس 3

 

به هرحال بایستی منتظر رونمایی رسمی از این محصول جدید کره‌ای بمانیم، اما آنچه مسلم به نظر می‌رسد این است که سانتافه 2019 با طراحی متحول شده خود، دل‌های بیشماری را خواهد ربود و محبوبیتی بیش از پدران خود به دست خواهد آورد.

 

تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه 2019 - عکس 4

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 961 نظر) پاسخ می دهم!
    2 ماه پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد