سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ /20, March 2018

جدیدترین قیمت خودروهای سوناتا 2018 و هایما S5 مشخص شد/دی 96


در پی افزایش بی سابقه قیمت خودروها به خصوص خودروهای وارداتی ظاهرا خودروسازان داخلی نیز از این قافله عقب نمانده و قیمت محصولات خود را به شکل کاملا محیر العقول افزایش داده اند.در ادامه به آخرین ارسال دعوتنامه از سوی ایران خودرو به خریداران جهت تکمیل وجه خودروهای شرایطی هایما S5 و پژو پارس اتوماتیک و همچنین افزایش قیمت فضایی خودروی سوناتا 2018... .

افزایش قیمت خودروهای سوناتا 2018 / هایما S5 / پژو پارس اتوماتیک

در پی افزایش بی سابقه قیمت خودروها به خصوص خودروهای وارداتی ظاهرا خودروسازان داخلی نیز از این قافله عقب نمانده و قیمت محصولات خود را به شکل کاملا محیر العقول افزایش داده اند.

 

لیست آخرین قیمت خودروهای DS و مرسدس بنز در ایران / دی 96

لیست قیمت خودروهای مجاز وارداتی به کشور

 

 

چندی پیش شرکت پاکرو پیش فروش سوناتا 2018 هیبریدی را در نمایشگاه تبریز و نمایشگاه تهران 96 زیر قیمت 200 میلیون تومان آغاز کرد اما بدلیل بسته بودن سایت ثبت سفارش موفق به تحویل این خودرو نشد.

شایان ذکر است که هم اکنون قیمت این سودان هیبریدی در بازار بین 260 الی 265 میلیون تومان می باشد.

 

 

مشخصات کامل هایما S5 / تصاویر

هایما S5 کراس آور محصول دیگری از ایران خودرو محسوب می شود.طبق آخرین فروش شرایطی هایما S5 دعوتنامه تکمیل وجه از سوی ایران خوردو به مشتریان مشخص گردید ایران خودرو قیمت این کراس آور کوچک را که قرار بود حدود 70 میلیون تومان به بازار عرضه کند در حال حاضر قیمتی معادل 89 میلیون تومان برای این خودرو در نظر گرفته اند که حتی کارشناسان از این اقدام ایران خودرو متحیر شده اند.

 

 

بررسی و مشخصات کامل پژو پارس تیو5

در تاریخ 23 دی ماه 96 با ارسال دعوتنامه تکمیل وجه از سوی ایران خودرو به مشتریان پژو پارس اتوماتیک TU5 قیمت نهایی این خودرو معادل 49 میلیون و 900 هزار تومان اعلام شد.

حال جای سوال دارد که چرا با افزایش قیمت مصوبه خودروهای وارداتی باید یک شرکت خودروسازی داخلی افزایش قیمتی معادل 20 میلیون تومان را برای یک محصول خود (هایما S5) در نظر بگیرد.

به اشتراک گذاری با دوستاننظرات در مورد این مطلب ثبت نظرنظرات

  1. کاربلد (سابقه: 958 نظر) پاسخ می دهم!
    2 ماه پیش

    نظر سنجی: به نظر شما این مطلب مفید بود؟ (لایک)

نظر شما چیست؟

(اختیاری)

 کانال تلگرام کاربلد

کانال خودرویی جذاب کاربلد را از دست ندهید!
اخبار روز دنیای خودرو / قیمت انواع خودرو / نکات و ترفند های آموزشی / ویدیو های جذاب / نقد و بررسی خودرو

از شما دعوت می کنیم روی لینک زیر کلیک کرده و به کانال بپوندید

عضویت در کانال

عضویت در گروه تلگرام کاربلد