پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ /8, December 2016 کانال تلگرام کاربلداستعلام خلافی خودرو

کارشناسی حضوری خودرو


راهنمایی

  • روند کار:
  •     ابتدا فرم زیر را با دقت تکمیل فرمایید.
  •     برای تایید سفارش و هماهنگی لازم جهت بازدید با شما تماس خواهیم گرفت.
  •     کارشناس خودرو را بررسی می کند و گزارش بررسی را تقدیم شما خواهد نمود.
  • نکات مهم:
  •     هزینه کارشناسی با توجه به نوع خودرو تعیین خواهد شد. این هزینه بسته به نوع خودرو بین 100 الی 200 هزار تومان خواهد بود.
  •     تمامی سفارشات پس از تعیین هزینه از تخفیف 10 درصدی برای سفارش اول برخوردار خواهند شد.
  •     سفارشات در حال حاضر برای شهر های تهران، اصفهان و شیراز قابل پذیرش هستند.


  • نمونه کارشناسی:


سوالات متداول

در کارشناسی خودرو توسط تیم کارشناسی چه مواردی بررسی می‌گردد؟

در کارشناسی کامل تیم کارشناسی بیش از 120 آیتم خودرو (بسته به نوع خودرو) مورد بررسی قرار می‌گیرد. کارشناسی کامل بدنه و شاسی، موتور، گیربکس و مباحث فنی، دیاگ(بسته به نوع خودرو و سال تولید)، آپشن‌های خودرو و در نهایت تست رانندگی (در صورت فراهم بودن شرایط و تشخیص کارشناس) مواردی می‌باشد که در کارشناسی خودرو مورد بازرسی قرار می‌گیرد.

آیا پس از کارشناسی، قیمت‌گذاری نیز بر روی خودرو انجام می‌گیرد؟

بله. تیم کارشناسی با گردآوری یک تیم مجرب و مجزا در زمینه قیمت‌گذاری خودرو، این امکان را برای خریداران و فروشندگان خودرو فراهم آورده است که بلافاصله پس از اتمام کارشناسی، با ارائه اطلاعات استخراج‌شده از خودرو، قیمت‌گذاری دقیق و به روزی را بر روی خودروی کارشناسی‌شده انجام دهد. بنابراین قیمت‌گذاری خودرو توسط تیم قیمت‌گذاری شرکت و بدون هرگونه هزینه اضافی صورت می‌پذیرد.

آیا فروشنده ممکن است کیلومتر خودرو را تغییر بدهد ؟ چاره چیست ؟

در بازار کنونی با انواع روش‌ها و دستگاهای مختلف می‌توان کارکرد تمام خودروهای موجود را تغییر داد. کارشناس تیم کارشناسی در مراجعه برای کارشناسی خودرو علاوه بر استفاده از دستگاه دیاگ و چک نمودن تمامی پارامترها، خودرو را به صورت تجربی نیز بررسی نموده و حدود کارکرد واقعی خودرو را با تقریب مطلوبی به شما اعلام میکند. لازم به ذکر است که تیم کارشناسی، با تجربه کارشناسی تمامی خودروهای موجود در بازار ایران اعلام می‌دارد که تشخیص دقیق کیلومتر خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، در اکثر خودروهای موجود در بازار، امکان‌پذیر نمی‌باشد. دلیل این امر به خاطر روش‌های مرسوم و غیرمرسوم در کاهش کیلومتر خودرو می‌باشد که با قاطعیت میتوان گفت که دستگاه دیاگ از شناسایی پارامترهای کیلومتر کم‌شده عاجز می‌باشد. در عین حال می‌توان گفت که کارشناسان تیم کارشناسی با تجربه بازدید تعداد زیادی خودرو، قادرند حدود کارکرد خودرو را با تقریب خوبی مشخص سازند.

چرا هزینه های کارشناسی متفاوت هستند ؟

هزینه‌های کارشناسی خودرو براساس زمان لازم برای کارشناسی، تجهیزات و آپشن‌های خودرو، نوع جنس بدنه خودرو ، نوع گیربکس و غیره دسته‌بندی و قیمت‌گذاری شده است.

آیا هزینه دیگری نیز غیر از هزینه اعلام‌شده در وب‌سایت تیم کارشناسی بابت ایاب و ذهاب یا موارد دیگر باید پرداخت شود؟

خیر، تمام هزینه کارشناسی خودرو در محل همان رقمی است که در صفحه ثبت سفارش کارشناسی مشاهده می‌فرمایید.

کارشناسی بدنه خودرو به وسیله چشم و تجربه صورت می‌گیرد یا از تجهیزات خاصی هم استفاده می‌شود؟

تشخیص رنگ‌شدگی در بدنه خودرو با استفاده از جدیدترین و به روزترین دستگاه‌های تست رنگ دیجیتال (ضخامت‌سنج رنگ خودرو) صورت می‌گیرد. به غیر از این کارشناس جهت تشخیص تعویض‌شدگی قطعات بدنه و آسیب در شاسی خودرو از تجربه و دستگاه به طور همزمان استفاده می‌کند.

یا تست رانندگی در محل بازدید خودرو انجام می‌گیرد؟

بله، تست رانندگی از جمله مواردی است که تنها با تشخیص کارشناس مبنی بر عدم وجود خطر جانی و مالی و مناسب بودن زمان و مکان تست رانندگی و اجازه مالک خودرو انجام می‌گردد

برای کارشناسی خودرو بهتر است به شما مراجعه کنیم یا به نمایندگیهای خودرو ؟

همانگونه که تخصص اصلی نمایندگی‌ها تعمیرات خودرو می‌باشد، تخصص اصلی تیم کارشناسی نیز کارشناسی سلامت خودرو بوده و این شرکت مفتخر است تاکنون بیش از 10000 خودرو را توسط کارشناسان متخصص هر خودرو کارشناسی نموده است. علاوه بر این، کارشناسی تیم کارشناسی، با تکیه بر جدیدترین روش‌ها و تجهیزات مربوط به کارشناسی(تست رنگ دیجیتال، دیاگ و....) و بررسی بیش از 120 نقطه مختلف خودرو می‌باشد که برای هر خودرو به صورت تخصصی انجام شده و همواره در حال رشد و ارتقاء می‌باشد. همچنین شما با استفاده از کارشناسی تیم کارشناسی می‌توانید از قیمت دقیق خودروی مورد معامله مطلع شوید.

آیا تنظیم و عقد قولنامه توسط کارشناس تیم کارشناسی در محل و پس از کارشناسی انجام می‌گیرد؟

بله، تیم کارشناسی این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است که پس از انجام کارشناسی و در صورت تمایل طرفین، عقد قولنامه و مشاوره حقوقی توسط کارشناس این شرکت انجام پذیرد. لازم به ذکر است که این مورد یک خدمت اضافه بوده و هزینه آن به صورت جداگانه دریافت می‌گردد

خرید سفارشی خودرو کارشناش قیمت خودرو

پیشنهاد سردبیر

7 پیشنهاد قبل از خرید خودرو چینی
بازار خودرو کشورمان به سمت چینی شدن هرچه بیشتر در بازه قیمتی زیر 100 میلیون تومان پیش می رود. در واقع به جز مدل های قدیمی تولید داخل تقریبا تمامی خودروهای زیر 100 میلیونی، رگ و ریشه ای مربوط به صنعت خودروسازی چین دارند و پیش بینی می شود این شرایط ظرف یکی دوسال آینده تشدید شود.مشاهده کامل

آخرین نظرات کاربران